poniedziałek, 24 czerwca 2013

Ciagle coś....

Codziennie sobie obiecuję, że powrócę do blogowania, że może nie tak jak dawniej kiedy prawie co dzień coś pisałam, ale przynajmniej raz w tygodniu....I ciągle coś mi w tym przeszkadza. Ostatnio miałam ciężkie przejścia z mamą, wyladowała w szpitalu na ostry atak woreczka zółciowego, który okazał się ropnym zapaleniem woreczka i zapaleniem miejscowym otrzewnej. Natychmiastowa operacja. Co przezyłam to moje...Ale powoli mama wraca do siebie juz nie jeżdżę  kilka razy dziennie do szpitala. I kożystając z chwili postanowiłam przypomniec o swoim istnieniu ;-).
Dziś jeden z tych zestawów, co to mogła bym chodzić codziennie, gdyby nie fakt, że bardzo lubię się przebierać, nawet kilka razy w ciągu dnia ;-)

Spódnica - Monnari
Top - SH
Marynarka - SH
Buty - Monnari
Torebka - Baron

niedziela, 2 czerwca 2013

Nie mam co na siebie włożyć ....

Bywają dni że otwieram szafę, przeglądam garderobę i jedyne co przychodzi mi do głowy, to że nie mam się w co ubrać. I w takie dni zawsze mam pod ręką małą czarną. Czy to lato czy zima, mała czarna jest idealna na każda pogodę, nastrój i  humor!
Od jakiegoś czasu na te chłodniejsze dni ulubioną mała czarna jest ta, zdobyta już jakiś czas temu w SH za całe 0,50zł. Dziś do tego założyłam jedwabny płaszczyk zdobyty za 1 zł. I tak dzisiejszy mój strój nie przekracza 2 zł, no oczywiście nie doliczam butów, rajstop i całej reszty ;-)...

Polecam jak zawsze blog Juniora  ;-) http://szafakamilka.blogspot.com/2013/06/02-06-2013_2.html


Płaszcz- SH
Sukienka - SH
Torebka - SH
Buty -No name
Rajstopy - Calzedonia
Biżuteria - DIY

A że wczoraj był dzień dziecka, jakoś pierwsze skojarzenie - zdjęcia Juniora. Staramy się  podczas każdego pobytu w Zakopanem robić mu zdjęcie w jednym miejscu, pod starą chatką. I tak oto Junior rośnie, a chałupa się nie zmienia. Szkoda tylko że nie wpadliśmy na ten pomysł od pierwszego wyjazdu....