niedziela, 3 stycznia 2016

Wszystkiego najlepszego!!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!
Oby ten nowy był odrobinę lepszy!!
Dużo zdrowia- bo to jest najważniejsze !!

Okres sylwestrowo - noworoczny, to zazwyczaj okres podsumowań, postanowień. Ja jakoś odpuszczam to wszystko, nie poddaje się temu nastrojowi.
Koniec tego roku był szczególny, nie zbyt miły.
6 grudnia odeszła na zawsze babcia mojego męża, nestorka rodu, kobieta wyjątkowa, mądra, silna, prawie sama wychowała pięciu synów i córkę. Wnuki w chwilach smutku, z każdym problemem mogły się do niej zwrócić.
31 grudnia, nie siedziałam u fryzjera czy kosmetyczki szykując się do balu. Stałam u boku męża na pogrzebie jego wujka, który jeszcze trzy tygodnie wcześniej, w pełni sił żegnał swoją mamę. Plaga naszych czasów - rak pokonał go w kilka tygodni.
Taki koniec roku, daje do myślenia. Wniosek jeden- wszystko to marność nad marnościami. Cieszmy się każda chwilą, bo nie wiadomo kto następny i kiedy...

Po tak ciężkim dniu, usiedliśmy z bliskimi do kolacji sylwestrowej.

Sweterek - SH
Spódnica - Simlpe
Buty - Badura


12 komentarzy:

 1. Ja też miałam bardzo smutny czas - pożegnanie najbliższych osób, które opłakiwałam wraz z początkiem i końcem 2015 roku. Pogrzebów w minionym roku, w rodzinie było mnóstwo. Takie sytuacje sprawiają, że człowiek zaczyna bardziej doceniać swoje życie i każdy czas spędzony z bliskimi. Oby 2016 rok był czasem spokoju, ukojenia bólu i by zawierał w sobie powody do uśmiechu i chęć do twórczego działania.
  Pozdrawiam!
  Zapraszam też do mnie: http://anulapl.blogspot.com/ - post na temat hitu 2015 roku i garść inspiracji.

  OdpowiedzUsuń
 2. 2 lata temu temu miałam taki czas, mój ojciec umarł po 3 miesiącach od diagnozy, która mniej więcej o tej porze roku została postawiona. Od tamtego czasu na wszystko patrzę z zupełnie innej perspektywy. Szukanie radości i pozytywów mozolnie od nowa każdego dnia - i to tak sobie trwa. Niby wszystko wraca do normy, ale ...nie, nic nie jest takie jak było, świadomość przemijania dotkliwsza. Ale trzeba widzieć jasną stronę mocy i tak. Czego Ci życzę na ten nowy rok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro. Znam Twój ból, ten rok był i dla mnie wyjątkowo trudny. Zbyt wiele pożegnań. Smutek, żal, to wszystko daje do myślenia. I daje tez siłę, aby cieszyć się każdą chwilą, każdym dniem. Mimo wszystko życzę Ci dobrego roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trudny rok dla Ciebie, życzę aby ten Nowy 2016 był o wiele lepszy, wszystkiego co najlepsze Alula, serdecznie pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 5. oby 2016 przyniósł same cudowne chwile :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudno jest żegnać się z bliskimi...

  OdpowiedzUsuń
 7. Super look. podoba mi się ten fason oraz dodatki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepszego Anula! I samych dobrych dni...Bo takich Ci chyba najwięcej trzeba..
  Ciężką miałaś końcówkę roku:( Współczuję szczerze...
  Ale nie dajesz się i tak trzymać!
  Bardzo elegancko wyglądałaś:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego! I oby Nowy rok był był dla ciebie bardziej udany, niż koniec zeszłego.

  OdpowiedzUsuń
 10. Taki smutek, niestety ,każdego dopada wcześniej czy później i nie wybiera odpowiedniejszej pory. Trzymaj się Anula. Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku -oby był szczęśliwy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Naprawdę spora kolekcja! A ja myślałam, że mam dużo torebek. Moje serce oczywiście urzekły te z pierwszego zdjęcia :)

  Pozdrawiam,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń