poniedziałek, 27 czerwca 2011

Niespodzianka na powitanie...

Witajcie ponownie!! Wracam z naładowanymi akumulatorami ;). Wypoczynek był fantastyczny. Wystarczyło butów, ciuchów i wszystkiego. Poszłam na żywioł niczym się nie przejmując. Pogoda sprzyjała nam, bo w dzień było słonecznie i ciepło. Gorzej w nocy, temperatura potrafiła spaść do 7 stopni, co pod namiotem nie jest komfortową sytuacją, ale dzisiejsze śpiwory pozwalają to przeżyć ;). Po woli będę chwalić się fotkami.
Ale czego pragnie kobieta po 4 dniach życia na polu namiotowym, po dniach spędzonych na szlakach i w ciągłym biegu ;). Wiadomo odrobiny luksusu. Już nie mogłam doczekać się kąpieli z pachnącą pianką i poleżenia z maseczką na twarzy. Po powrocie zastałam niespodziankę.....


Słuchajcie tego mi potrzeba było... Pod tym bardzo eleganckim i pomysłowym opakowaniem kryło się coś rewelacyjnego.....


Peeling solny - piękne dłonie, firmy SYNESIS. Polecam z czystym sumieniem wszystkim, bo naprawdę wart pochwały. Domowy salon piękności ;). Jest to dwufazowy peeling z  witaminami C i E, które działają nawilżająco i przeciwzmarszczkowo, a także odżywczo. Jest bezzapachowy,  co bardzo sobie cenię, bo nie lubię kosmetyków pielęgnacyjnych o intensywnych zapachach.  Wystarczy nanieść niewielką ilość na dłonie, masować kilka minut, a same zobaczycie jaki niesamowity efekt. Skóra jest gładka i napięta, ale nie przesuszona, co często powodują peelingi. Ja na to bardzo zwracam uwagę, ponieważ mam dość suchą skórę. Zachęcam Was do odwiedzenia strony http://www.synesis.pl/ . A peeling polecam wszystkim zmęczonym dłoniom.

7 komentarzy:

 1. Hmm.. możę też taki kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po takiej rekomendacji peeling kusi ;)
  A na dodatek mam terach ochotę na długą kąpiel z ogromną ilością piany, olejków i maseczkę ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Może również się skuszę... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Czekamy na zdjęcia z urlopu :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Hope you enjoyed yourself!

  OdpowiedzUsuń
 6. najważniejsze, że odpoczęłaś!!!
  odrobina luksusu należy Ci się jak najbardziej:))

  OdpowiedzUsuń